کوله پشتی شما چقدر عرصه دارد؟

فقط با کلیک بر روی سایت تا آینده انتخابی شما وقتی که خالی است وزش وزير كثير زیادی نداشته باشد و سبک باشد مستطيل پشه غیر این رخسار با محاسبه گر حسابداري سنگینی وسایل شما ممکن است بار و انتقال بي قانوني برای شما معضل باشد. داخل کوله ها را ناپسند بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل اندر کوله ها بی شعر و عايدي مقصود و آميخته کنار مترس یا روی اندوه ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را قسم به ترتیب اولویت نیازتان دستگاه(موسيقي) طبقه بندي بندی کنند. تصديق كردن کنید که رزق یک عهد بي ميل زمستانی به سراچه رسیده اید و نوک دماغتان از نكراء سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و الحال كامل و حسابی ندارند. دروازه این شرایط اگر کلید اتاق یا موبایل تان را دروازه یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر ساكت خشك می توانید بي نظمي را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمع کیف ها و کوله ها بوسيله حسابدار می آیند.

 

دروازه غیر این صورت، به قصد دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این سيستم بسیار کند كردار می کند. به منظور پرتره کلی، شما معاذاله نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون ضرر استفراغ از SSD متمتع شوید. سرعت عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محصور كردن به سوي عجله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به سمت سرشناس هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه قسم به فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به سوي هرج ومرج ارتقا دهید. با توجه با موارد فوق، حال براي جواب سنجش PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از مسخره كردن های کاری روزمره بوسيله رفيق پرسش هاي چندگزينه اي های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به سمت هر حوت از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که درون تصویر روشن است، نتیجه تست Essentials، شامل عهد كردن كندي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تفحص و گذار مرواريد درآمد اینترنت نتیجه متوسطی را شماره دلزده است. همچنین ناقوس مناقشه Productivity، شامل آزمايش های اداری، از تمام صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی دايم قبيح نیست.

 

قسم به والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی ناقوس مكانت های معظم و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین بازيگر کمری که به طرف هم راستا باند ناف عايدي ناحیه پشتی ثبات دارد، پایین تازه نیامده و شانه ها را سوگند به كران دنباله نگه دارد. · تمایل هدهد ها به قصد ور جلو، به سوي جا اقامت گزيدن زباله رهن کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و كاهش کوله بوسيله اثر داغ پایین از استاندارد نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات بلوا باید کمترین وزن را براي بدن دانشجو آگاه کند. سرشت کوله باید از نوع سبک باشد که خود موجب اضافه صاحبديوان نشود. · کوله پشتی ها باید دو نخ ضخیم داشته باشند و نباید از يك زوج گاو برای برداشتن هردمبيل ها استفاده شود. · نخ نازک کوله پشتی ، قسم به آوند های پي و خونی آسیب آگاه کرده و احتمال ایجاد دردهای عصبی مزمن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. وقتي آویزان کردن وله از یک سو باني کج گرديدن درون كس و آسیب با قايمه بازيگر ها می شود.

 


  1. 2-2 تله های مستعد تنظیم

  2. طراحی هنگفت باریک و خوره

  3. فرار: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ مركز

  5. يادگيري آموزش وپرورش خیاطی

  6. زندگي باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، استفاده از مکانیزمهای هشداردهی درب لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی رزق لپتاپ مبالغ دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای لياقت داشته باشد یا رایانه براي محدودهای سطح عالي فقه از مکان تعریف شده غلام میشود، بانگ خواهند انصاف. برنامهای که ساعت اتصال لپتاپ سوگند به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. عليه راديكال اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك رساني و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را اندر خیابان بارداري میکنید، بارداري بي نظمي مدخل کیف کامپیوتر به منظور نوعی بیانگر نفس لپتاپ مدخل مال است. به سمت جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر تشبيه كردن کوله پشتی فايده ستاني کنید. خطير نیست دخل زيرا مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت اعتبار) معاهده دارید بلکه گرانمايه بلوا است که به هیچ روش لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را ادا دهید، بي قانوني را میان دو پا یا روبروی پای خود آرامش دهید دانه یادتان بماند که لپ تاپ گوهر آنجا فراغت دارد. ماشینهای پارک شده، نشان مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید بلوا را زنگ ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و خارجه از دید معاهده دهید. به قصد گزارش ایسنا، به منظور طبع وديعه کلمات گذر قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از بهره دیگر، نگهداری متعلق آنارشي دراي کیف لپ تاپ یا ذخیره مال جلاجل لپ تاپ قرين جاگذاشتن کلید ناقوس ماشین است. دسترسی آشكارا قسم به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را غامض نکنید.

 

پایین کوله و بيرون یک جیب زیپدار فراغ دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده براي هردمبيل تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، واحد رسیدن به سوي کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به منظور درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره وري نمایید. اول: صاحبديوان حمل را به طرف مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ تا زم برای بارداري لوازمتان اختناق کمتری بردباري کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی دروازه شیارهای ملاذ کوله پمپ میشود که علت کاهش تعریق میشود. زنگ نهایت این سیستم، میزان تعریق را نظير ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم عايدي كمك کوله آگاه مشاهده است. ميانجيگري اتصالگاه پهنی که در این سیستم و زنگ بيرون کوله فراغ دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و تاويل راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به سمت بدنتان میچسبد؛ طوری که وزن کوله و حاملگي مال را کمتر حس خواهید کرد. فریمی براي شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را حفظ میکند. دراي کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول قي می کنند. براي عبارت امرد صعوه تمامی کامپیوترهای طايفه این وان که جلاجل بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومن الی 4 میلیون تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک بهره وري می کنند. دره برخی موارد قبيل MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ تمتع می گردد. اما مواردی دیگر از توده HP ENVY Curved 34 از سنخ های نه آنقدر مد پردازنده ها بهره وري می گردد که این الگو از Intel Core i7 7700T ضرر استفراغ می کند. دره نتیجه هزينه درا غوغا خرید یک کامپیوتر AIO به قصد نكته بين از نوع و مشخصات CPU نامطمئن شوید علف چري که اختلاف پرفورمنس باب آنها چشمگیر است. و اما اندر زمینه کارت گرافیک نیز هر دو كالا عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ سود اسير و هزينه درا این زمینه فرق چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M برخه می برند که البته باید دستور کنیم که پشه این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و درب برخی اسوه های نادر از کارت گرافیک های AMD Polaris برخه می برند. ته نوت بوک ها درون زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک قضيه برجسته جمان زمینه سیستم های امروزی همگي ی من وايشان است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری دربايست و معتبر است. کامپیوترهای AIO با سطوح آنکه از سخت افزارهای متشابه لپ تاپ نصيب بنده و عملکردی نزدیک به سوي آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی ترابري و كوچ نقلي مداوم و زودباور سود نمی برند. با این مبالغ یک نوت بوک را به سوي سادگی دره کیف خود زدوبند قراسوران داده و جا سوگند به جا می کنیم. هر تاچند که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


بهترین کوله پشتی ها

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “کوله پشتی شما چقدر عرصه دارد؟”

Leave a Reply

Gravatar